Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικών ινών Αξεσουάρ

οπτικών ινών Αξεσουάρ

(9)
Κίνα Συσκευή προστασίας αστραπής για το συνδυασμό σημάτων συστημάτων παρακολούθησης εργοστάσιο

Συσκευή προστασίας αστραπής για το συνδυασμό σημάτων συστημάτων παρακολούθησης

Συσκευή προστασίας αστραπής για τις λειτουργίες συνδυασμού σημάτων συστημάτων παρακολούθησης: Ισχύει για τη overvoltage προστασία του σήματος στο σύστημα παρακολούθησης με την ολοκλήρωση της δύναμης, σήμα ελέγχ... Read More
2017-12-18 16:55:47
Κίνα 10GE καλώδιο ινών δικτύων εξαρτημάτων οπτικών ινών για Gigabit Ethernet εργοστάσιο

10GE καλώδιο ινών δικτύων εξαρτημάτων οπτικών ινών για Gigabit Ethernet

SFP+ aoc/ενεργό οπτικό καλώδιο 10G SFP + κατασκευαστής SFP + AOC 7m Περιγραφή προϊόντων 1). το SFP twinax είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές λύσεις I/0 για τις εφαρμογές καναλιών ινών 10Gb Ethernet και ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ενεργά εξαρτήματα OM3 MMF οπτικών ινών οπτικών καλωδίων για τους κεντρικούς υπολογιστές αποθήκευσης εργοστάσιο

Ενεργά εξαρτήματα OM3 MMF οπτικών ινών οπτικών καλωδίων για τους κεντρικούς υπολογιστές αποθήκευσης

SFP+ aoc/ενεργό οπτικό καλώδιο μέχρι 300m σε OM3 MMF 10G SFP twinax Περιγραφή προϊόντων 1). το SFP twinax είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές λύσεις I/0 για τις εφαρμογές καναλιών ινών 10Gb Ethernet και ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Επαγγελματικά εξαρτήματα οπτικών ινών 7 ενιαίου ινών καλωδίων 10Gbps πόδια ποσοστού στοιχείων εργοστάσιο

Επαγγελματικά εξαρτήματα οπτικών ινών 7 ενιαίου ινών καλωδίων 10Gbps πόδια ποσοστού στοιχείων

συμβατό 10G SFP+ ενεργό οπτικό καλώδιο 2m (7ft) η Cisco SFP-10g-AOC2M Περιγραφή: SFP+ το ενεργό οπτικό καλώδιο το (AOC) είναι μια λύση 10Gbps σε 10G Ethernet, και εφαρμογές υπολογιστών υψηλής απόδοσης. Το ενσωμ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 8 μήκος κύματος εξαρτημάτων 1310nm/850nm οπτικών ινών σκελών ινών OM4 12 εργοστάσιο

8 μήκος κύματος εξαρτημάτων 1310nm/850nm οπτικών ινών σκελών ινών OM4 12

8 ίνες OM4 12 καλώδιο 3.0mm λουριών σκελών MTP Επισκόπηση MTP είναι ο υψηλός πυκνός βαθμός οπτικής ίνας προ-συνδέει το σύστημα, το οποίο είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές: Η εφαρμογή κέντρων δεδομένων με την ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα OM4 12 καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών Mtp λουριών σκελών υλικό PVC/LSZH εργοστάσιο

OM4 12 καλώδιο 3.0mm οπτικών ινών Mtp λουριών σκελών υλικό PVC/LSZH

8 ίνες OM4 12 καλώδιο 3.0mm λουριών σκελών MTP με το συνδετήρα MTP Επισκόπηση MTP είναι ο υψηλός πυκνός βαθμός οπτικής ίνας προ-συνδέει το σύστημα, το οποίο είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές: Η εφαρμογή κέντ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Το ανθεκτικό πολλαπλού τρόπου MTP οπτικών ινών καλώδιο 3.0mm UPC στίλβωση ινών εξαρτημάτων τελειώνει εργοστάσιο

Το ανθεκτικό πολλαπλού τρόπου MTP οπτικών ινών καλώδιο 3.0mm UPC στίλβωση ινών εξαρτημάτων τελειώνει

96 ίνες οπτικό πολλαπλού τρόπου OM2 24 καλώδιο 3.0mm λουριών σκελών MTP Assessories Επισκόπηση MTP είναι ο υψηλός πυκνός βαθμός οπτικής ίνας προ-συνδέει το σύστημα, το οποίο είναι γενικά χρήση σε τρεις περιοχές... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Καλώδιο οπτικής ίνας G657A1 Corning Assessories LC Uniboot οπτικών ινών CATV εργοστάσιο

Καλώδιο οπτικής ίνας G657A1 Corning Assessories LC Uniboot οπτικών ινών CATV

Corning καλώδιο και pathcords οπτικής ίνας G657A1 Assessories LC οπτικών ινών uniboot Επισκόπηση Για τις αιτήσεις δικτύων υψηλών σημείων σας να παρέχετε την άριστη σύνδεση δικτύων και τη χωρίς λάθη απόδοση μετά... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 4 θωρακισμένα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων Singlemode για το δίκτυο πρόσβασης εργοστάσιο

4 θωρακισμένα καλώδια μπαλωμάτων οπτικών ινών πυρήνων Singlemode για το δίκτυο πρόσβασης

LC/UPC-LC/UPC Singlemode οπτική ίνα Assessories καλωδίων μπαλωμάτων ινών 4Cores θωρακισμένη Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Τιμή-ανταγωνιστικός 2. Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL 3. Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 1