Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet

Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet

(13)
Κίνα Οι αυλακώσεις SFP διαχειρίστηκαν το βιομηχανικό μέταλλο υλικό 5.6Gbps διακοπτών Ethernet εργοστάσιο

Οι αυλακώσεις SFP διαχειρίστηκαν το βιομηχανικό μέταλλο υλικό 5.6Gbps διακοπτών Ethernet

οι αυλακώσεις 4x10/100/1000Mbps+ 2x1000M SFP διαχειρίστηκαν το βιομηχανικό διακόπτη Ethernet Περιγραφή προϊόντων Προδιαγραφές Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) πρότυπος αριθμός: Lnk-IES5028 σει... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Διακόπτης 10 χαλκού Rj45 Ethernet διευθυντών λιμένας για το σύστημα προστασίας ασφάλειας εργοστάσιο

Διακόπτης 10 χαλκού Rj45 Ethernet διευθυντών λιμένας για το σύστημα προστασίας ασφάλειας

8 X 10/100/1000M λιμένες σημείου εισόδου ports+2 UplinkCombo TP/SFP χάλκινων καλωδίων RJ45 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα ◆ IEEE 802.3af δύναμη σε μέχρι 8 λιμένες ◆Supply δύναμη στα ασύρματα σημεία πρόσβασης και τα ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Κράμα αργιλίου Unmanager 8 διακόπτης Ethernet λιμένων για τις τηλεπικοινωνίες εργοστάσιο

Κράμα αργιλίου Unmanager 8 διακόπτης Ethernet λιμένων για τις τηλεπικοινωνίες

Βιομηχανικός διακόπτης ethernet με 8 λιμένες Ethernet και λιμένα 2 Gigabit SFP Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων 1. Βιομηχανικός διακόπτης ethernet με 8 λιμένες Ethernet και λιμένα 2 Gigabit SFP 2. Ενσωματωμ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 100M βιομηχανικός Ethernet διακοπτών DIN διακόπτης Gigabit Ethernet ραγών διοικούμενος μοντάρισμα εργοστάσιο

100M βιομηχανικός Ethernet διακοπτών DIN διακόπτης Gigabit Ethernet ραγών διοικούμενος μοντάρισμα

Βιομηχανικός διακόπτης Ethernet Unmanaged με 8 λιμένες 100Tx + 1 λιμένας 15.4W/30W ινών gigabit Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων * Βιομηχανικός διακόπτης Unmanaged με 8 λιμένες 100Tx + 1 λιμένας 15.4W/30W ιν... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 6 λιμένας 10 διακόπτης 2 100 Ethernet υψηλή επίδοση Unmanager λιμένων Sc εργοστάσιο

6 λιμένας 10 διακόπτης 2 100 Ethernet υψηλή επίδοση Unmanager λιμένων Sc

6 λιμένας 10/100M βιομηχανικός Ethernet διακόπτης Ethernet με το λιμένα Unmanager Sc 2 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Με βάση την τεχνολογία MW-δαχτυλιδιών επιτύχετε την περιττή αυτοθεραπευόμενη λειτουργ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 4 γρήγορος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet λιμένων με τον τηλεχειρισμό ανερχόμενων ζεύξεων Sc 10/100M εργοστάσιο

4 γρήγορος βιομηχανικός διακόπτης Ethernet λιμένων με τον τηλεχειρισμό ανερχόμενων ζεύξεων Sc 10/100M

4 βιομηχανικός διακόπτης Ethernet λιμένων γρήγορος με τη ανερχόμενη ζεύξη Sc 10/100M HD-UM-1F4E-μ-Sc-20Series χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων: Με βάση την τεχνολογία MW-δαχτυλιδιών επιτύχετε την περιττή αυτ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα βιομηχανικός Ethernet λιμένας DC10~58V σημείου εισόδου οπτικών ινών διακοπτών 1*100Base TX εργοστάσιο

βιομηχανικός Ethernet λιμένας DC10~58V σημείου εισόδου οπτικών ινών διακοπτών 1*100Base TX

βιομηχανικός λιμένας σημείου εισόδου διακοπτών οπτικών ινών DIN-ραγών 1*100Base TX+2*100Base FX 1310/1550nm Βιομηχανικός διακόπτης hd-um-1f2e-μ-SFP Unmanagable Το hd-um-1f2e-μ-SFP είναι ένας unmanagable βιομηχα... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 2 ETH λιμένας-1 βιομηχανικός διοικούμενος Ethernet διακόπτης 10 λιμένων FX ποσοστό στοιχείων 100M εργοστάσιο

2 ETH λιμένας-1 βιομηχανικός διοικούμενος Ethernet διακόπτης 10 λιμένων FX ποσοστό στοιχείων 100M

Οπτική ίνα 10/100M 2 ETH λιμένας-1 ραγών DIN βιομηχανικός διακόπτης λιμένων FX Περιγραφή προϊόντων Το προϊόν είναι ο βιομηχανικός διακόπτης Ethernet επιπέδων, με το λιμένα ινών 100M, η προσαρμοστική Ethernet δι... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ενιαίος διακόπτης 10/100Mbps Ethernet λιμένων Unmanager με την απόσταση 20KM εργοστάσιο

Ενιαίος διακόπτης 10/100Mbps Ethernet λιμένων Unmanager με την απόσταση 20KM

1*10/100Base TX 100M FX στον ενιαίο SFP διακόπτη Ethernet λιμένων βιομηχανικό unmanager ποια είναι τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του βιομηχανικού διακόπτη μας; Συμμορφωθείτε σε IEE 802,3 10Base-τ, IEEE802.3u, ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ip40 βιομηχανική περίπτωση κραμάτων αλουμινίου διακοπτών Ethernet για τη κάμερα CCTV IP εργοστάσιο

Ip40 βιομηχανική περίπτωση κραμάτων αλουμινίου διακοπτών Ethernet για τη κάμερα CCTV IP

1*10/100Base TX 100M FX στον ενιαίο διακόπτη Ethernet λιμένων βιομηχανικό για τη κάμερα CCTV IP ποια είναι τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα του γρήγορου βιομηχανικού μετατροπέα μέσων μας; IEEE802.3/802.3u/802.3x, α... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 2|< 1 2 >|