Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικός πομποδέκτης QSFP

Οπτικός πομποδέκτης QSFP

(13)
Κίνα Sc 1310nm 20km Tx1.25g/Rx2.5g GPON ONU SFP B+ παθητικό οπτικό δίκτυο FTTH εργοστάσιο

Sc 1310nm 20km Tx1.25g/Rx2.5g GPON ONU SFP B+ παθητικό οπτικό δίκτυο FTTH

Sc 1310nm 20km Tx1.25g/Rx2.5g GPON ONU SFP B+ επαγγελματικό παθητικό οπτικό δίκτυο FTTH Προδιαγραφές Επισκόπηση Τύπος GPON SFP ONU ZISA PN Hd-GP-ONU Κύριο τσιπ Lantiq PEF98035ET Ανερχόμενη ζεύξη GPON Κατιούσα σ... Read More
2018-01-16 11:47:04
Κίνα Οπτική ίνα qsfpp-40gbase-IR4 πομποδεκτών 40G πομποδεκτών QSFP SFP εργοστάσιο

Οπτική ίνα qsfpp-40gbase-IR4 πομποδεκτών 40G πομποδεκτών QSFP SFP

Επισκόπηση 40G QSFP IR4 είναι μια ενότητα πομποδεκτών που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών 2km. Το σχέδιο είναι υποχωρητικό σε 40GBASE-LR4 των IEEE P802.3ba προτύπων. Η ενότητα μετατρέπει 4 κα... Read More
2017-12-18 16:57:18
Κίνα οπτική ενότητα hd-qsfp+/40g-ER4 πομποδεκτών 40km Multirate QSFP+ εργοστάσιο

οπτική ενότητα hd-qsfp+/40g-ER4 πομποδεκτών 40km Multirate QSFP+

οπτική ενότητα hd-qsfp+/40g-ER4 πομποδεκτών 40km Multirate QSFP+ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Καυτός-pluggable τύπος QSFP+ Υποστηρίξεις 39,8 Gb/s σε 41,3 συνολικά ποσοστά δυαδικών ψηφίων Gb/s Διασκεδασμό... Read More
2017-12-18 16:56:45
Κίνα Ο οπτικός πομποδέκτης SMF DOM QSFP Dule LC για Infiniband διασυνδέει εργοστάσιο

Ο οπτικός πομποδέκτης SMF DOM QSFP Dule LC για Infiniband διασυνδέει

Cisco qsfp-40g-ER4 συμβατό 40GBASE-ER4 και OTU3 QSFP+ 1310nm 40km πομποδέκτης 40G ER QSFP DOM LC Περιγραφή Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης πο... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Οπτική ενότητα 40GBASE-ER4 QSFP για την παράλληλη οπτική, ηλεκτρική διεπαφή XLPPI εργοστάσιο

Οπτική ενότητα 40GBASE-ER4 QSFP για την παράλληλη οπτική, ηλεκτρική διεπαφή XLPPI

Cisco qsfp-40g-ER4 συμβατό 40GBASE-ER4 και OTU3 QSFP+ 1310nm 40km πομποδέκτης 40G ER QSFP DOM LC Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Καυτός-pluggable τύπος QSFP+ Υποστηρίξεις 41,2 συνολικά ποσοστά δυαδικών ψηφίων Gb/s Δι... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 40G οπτικός πομποδέκτης ινών QSFP για το χαμηλής ισχύος διασκεδασμό κέντρων δεδομένων εργοστάσιο

40G οπτικός πομποδέκτης ινών QSFP για το χαμηλής ισχύος διασκεδασμό κέντρων δεδομένων

Ενότητα ινών QSFP+ SR4 40G για τη Cisco qsfp-40g-CSR4 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Καυτός-pluggable τύπος QSFP+ Υποστηρίξεις 41,2 συνολικά ποσοστά δυαδικών ψηφίων Gb/s Διασκεδασμός δύναμης < 3=""> RoHS-6 υποχωρητι... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ενιαίος πομποδέκτης QSFP28 100g ινών τρόπου SFP για τις συνδέσεις τηλεπικοινωνιών εργοστάσιο

Ενιαίος πομποδέκτης QSFP28 100g ινών τρόπου SFP για τις συνδέσεις τηλεπικοινωνιών

Ενιαία τρόπου SFP ενότητα οπτικό Qsfp 100g QSFP πομποδεκτών ινών QSFP οπτική Επισκόπηση Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP28 προσφέρει σε 4 τα ανεξάρτητα διαβιβάζοντας και λαμβάνοντα κανάλια, κάθε ένα ικανό της ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους εργοστάσιο

Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους

Καλώδιο mpo-MPO, οπτικός πομποδέκτης QSFP+ 100G QSFP + (MPO/MTP) στη ΣΥΝΈΛΕΥΣΗ 4X10G SFP+ (20XLC) Επισκόπηση Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP28 προσφέρει σε 4 τα ανεξάρτητα διαβιβάζοντας και λαμβάνοντα κανάλι... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Δροσισμένη EML πομποδεκτών SR4 850nm 100G 40g Qsfp+ συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ ενότητας 4CH εργοστάσιο

Δροσισμένη EML πομποδεκτών SR4 850nm 100G 40g Qsfp+ συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ ενότητας 4CH

Οπτική ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών qsfp 28-100g-sr4 mutimode QSFP Huawei SR4 850nm 100G QSFP28 Επισκόπηση Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP28 προσφέρει σε 4 τα ανεξάρτητα διαβιβάζοντας και λαμβάνοντα κανάλ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Διπλός οπτικός πομποδέκτης 10km δοχείων QSFP LC με το ποσοστό 25,78 στοιχείων Gbps/CH εργοστάσιο

Διπλός οπτικός πομποδέκτης 10km δοχείων QSFP LC με το ποσοστό 25,78 στοιχείων Gbps/CH

Διπλός οπτικός Transciver QSFP28-100G-LR4 LC οπτικός πομποδέκτης 10km δοχείων 100G QSFP Επισκόπηση Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP28 προσφέρει σε 4 τα ανεξάρτητα διαβιβάζοντας και λαμβάνοντα κανάλια, κάθε έ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 2|< 1 2 >|