Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης ινών SFP

πομποδέκτης ινών SFP

(20)
Κίνα 10G ενιαία ενότητα ινών πομποδεκτών 1550nm SFP ινών τρόπου SFP εργοστάσιο

10G ενιαία ενότητα ινών πομποδεκτών 1550nm SFP ινών τρόπου SFP

10G ενιαία ενότητα πομποδεκτών ινών πομποδεκτών 1550nm SFP τρόπου SFP Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. ... Read More
2018-01-16 11:50:48
Κίνα Πομποδέκτης 10/100/1000 ινών Gigabit Ethernet SFP χαλκού οπτικός πομποδέκτης ινών βάσεων RJ45 εργοστάσιο

Πομποδέκτης 10/100/1000 ινών Gigabit Ethernet SFP χαλκού οπτικός πομποδέκτης ινών βάσεων RJ45

ΧΑΛΚΟΣ SFP 10/100/1000 Gigabit Ethernet χαλκού οπτικός πομποδέκτης ινών χαλκού SFP RJ45 βάσεων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων 1. μέχρι 1,25 αμφίδρομα στοιχεία Gb/s - συνδέσεις 2. Καυτός-pluggable ίχνος SFP ... Read More
2017-12-18 16:54:54
Κίνα Πομποδέκτης ινών Sc SFP, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών T1490nm/R1310nm εργοστάσιο

Πομποδέκτης ινών Sc SFP, αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών T1490nm/R1310nm

Ενότητα πομποδεκτών ενότητας epon-onu-PX20+1 SFP EPON ONU SFP Περιγραφή: Ο αμφίδρομος πομποδέκτης είναι η ενότητα υψηλής επίδοσης για τις ενιαίες επικοινωνίες ινών με τη χρησιμοποίηση της συσκευής αποστολής σημ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ενότητα ινών GEPON ONU SFP T1490nm/R1310nm για το κέντρο δεδομένων FTTX εργοστάσιο

Ενότητα ινών GEPON ONU SFP T1490nm/R1310nm για το κέντρο δεδομένων FTTX

Ενότητα GEPON ONU SFP για τον πομποδέκτη ινών κέντρων δεδομένων EPON ONT SFP FTTX Περιγραφή: Ο αμφίδρομος πομποδέκτης είναι η ενότητα υψηλής επίδοσης για τις ενιαίες επικοινωνίες ινών με τη χρησιμοποίηση της συ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα ενιαία ενότητα 6dBm ινών τρόπου 1310 1490 για το διακόπτη OLT, απόσταση 20km εργοστάσιο

ενιαία ενότητα 6dBm ινών τρόπου 1310 1490 για το διακόπτη OLT, απόσταση 20km

1.25G B+ 1310 1490 ενότητα 20km πομποδέκτης onu SFP epon με τα DOM Περιγραφή: Η ενότητα πομποδεκτών EPON OLT σχεδιάζεται για την παθητική οπτική μετάδοση δικτύων Gigabit Ethernet (EPON) 20km. Η ενότητα ενσωματώ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Μονοκατευθυντική διεπαφή Sc πομποδεκτών ινών SFP με λειτουργούντα Temp 0~70°C εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική διεπαφή Sc πομποδεκτών ινών SFP με λειτουργούντα Temp 0~70°C

Πομποδέκτες EPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 1.25GTx/1.25GRx 20km DDM Περιγραφή: Η ενότητα πομποδεκτών EPON OLT σχεδιάζεται για την παθητική οπτική μετάδοση δικτύων Gigabit Ethernet (EPON) 20km. Η ενότητα ενσωματ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης 1.44Gbit/S κατηγορίας Ψ OLT SFP με το συνδετήρα LC εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης 1.44Gbit/S κατηγορίας Ψ OLT SFP με το συνδετήρα LC

Οπτικός πομποδέκτης PX20+ EPON SFP OLT με την ενότητα συνδετήρων EPON OLT SFP LC Περιγραφή: Η ενότητα πομποδεκτών EPON OLT σχεδιάζεται για την παθητική οπτική μετάδοση δικτύων Gigabit Ethernet (EPON) 20km. Η εν... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 1.25Gbps πομποδέκτης ινών SFP, ενιαίος πομποδέκτης 20km Sc SFP τρόπου απόσταση εργοστάσιο

1.25Gbps πομποδέκτης ινών SFP, ενιαίος πομποδέκτης 20km Sc SFP τρόπου απόσταση

EPON OLT SFP PX20+ Tx1490nm Rx1310nm 1.25Gbps 20km πομποδέκτης μίνι OLT GPON/EPON OLT συνδετήρων SFP Sc Λεπτομέρειες προϊόντων 1. 1490 NM DFB Tx με το μονωτή 1310 NM APD Rx 2. 1.25Gbps 20km PX20+ 3. Θερμοκρασία ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Ενότητα 1000base-Lx Tx οπτικών ινών κατηγορίας Γ GPON OLT με την υγρασία 0%~90% εργοστάσιο

Ενότητα 1000base-Lx Tx οπτικών ινών κατηγορίας Γ GPON OLT με την υγρασία 0%~90%

gpon olt ταξινομήστε την οπτική ενότητα 1000base-lx Tx 1490nm/Rx 1310nm gpon olt SFP ινών γ Λεπτομέρειες προϊόντων Ποσοστό στοιχείων 2.5G/1.25G Τρόπος ινών Ενιαία ίνα το (SMF) τρόπου Τύποι διεπαφών Sc Τύποι λέι... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα Πομποδέκτης ινών Sc BiDi SFP για FTTH GPON OLT, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3v εργοστάσιο

Πομποδέκτης ινών Sc BiDi SFP για FTTH GPON OLT, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3v

Πομποδέκτες κατηγορίας C+ 20km DDM GPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 2.5GTx/1.25GRx Λεπτομέρειες προϊόντων Ποσοστό στοιχείων 2.5G/1.25G Τρόπος ινών Ενιαία ίνα το (SMF) τρόπου Τύποι διεπαφών Sc Τύποι λέιζερ Dfb-LD ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 2|< 1 2 >|