Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

μετατροπέας μέσων ινών ethernet

μετατροπέας μέσων ινών ethernet

(18)
Κίνα 1 ίνα +1 λιμένας 10 rj45 εσωτερική κάρτα 100mbps του μετατροπέα μέσων ινών ethernet εργοστάσιο

1 ίνα +1 λιμένας 10 rj45 εσωτερική κάρτα 100mbps του μετατροπέα μέσων ινών ethernet

1 ίνα +1 λιμένας 10 rj45 εσωτερική κάρτα 100mbps του μετατροπέα μέσων ινών ethernet Πέρα από την άποψη Οι μετατροπείς μέσων Ethernet σχεδιάζονται για να διαβιβάσουν και να λάβουν τα στοιχεία 10/100Mbps πέρα από ... Read More
2018-03-13 11:40:12
Κίνα 10/100 ethernet συνδετήρας Sc μετατροπέων rj45 μέσων οπτικών ινών βάση-TX και 100Base-FX εργοστάσιο

10/100 ethernet συνδετήρας Sc μετατροπέων rj45 μέσων οπτικών ινών βάση-TX και 100Base-FX

10/100 ethernet συνδετήρας Sc μετατροπέων rj45 μέσων οπτικών ινών βάση-TX και 100Base-FX Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Στη συμμόρφωση IEEE 802,3 πρότυπα 10 βάση-τ. Στη συμμόρφωση IEEE 802.3u 100 πρότυπα βάση-TX/FX. ... Read More
2018-03-07 19:30:12
Κίνα IP30 Single-Mode μετατροπέας 1310/1550nm μέσων Ethernet ινών τύπων Sc εργοστάσιο

IP30 Single-Mode μετατροπέας 1310/1550nm μέσων Ethernet ινών τύπων Sc

IP30 Single-Mode μετατροπέας 1310/1550nm μέσων Ethernet ινών τύπων Sc Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Στη συμμόρφωση IEEE 802,3 πρότυπα 10 βάση-τ. Στη συμμόρφωση IEEE 802.3u 100 πρότυπα βάση-TX/FX. Μέγιστο ενσωματωμέ... Read More
2018-03-07 10:36:24
Κίνα 10/100M ενιαία ίνα τρόπου ινών ενιαία στο μετατροπέα ethernet στο Μαύρο εργοστάσιο

10/100M ενιαία ίνα τρόπου ινών ενιαία στο μετατροπέα ethernet στο Μαύρο

10/100M ενιαίος μετατροπέας μέσων ινών τρόπου ινών ενιαίος ethernet 1. Περιγραφή Ο μετατροπέας MEDIA είναι 10/100/1000M που ο διπλός μετατροπέας MEDIA ινών μπορεί να μετατρέψει τα οπτικός-ηλεκτρικά σήματα ... Read More
2018-01-16 11:46:18
Κίνα Διπλός μετατροπέας λιμένων Sc ινών μετατροπέων 10/100Mbps RJ45 μέσων Ethernet ινών εργοστάσιο

Διπλός μετατροπέας λιμένων Sc ινών μετατροπέων 10/100Mbps RJ45 μέσων Ethernet ινών

Διπλός μετατροπέας λιμένων Sc ινών μετατροπέων 10/100Mbps RJ45 μέσων Ethernet ινών Χαρακτηριστικά γνωρίσματα • 10/100Base-TX στο μετατροπέα 100Base-FX • Συμμορφωθείτε με IEEE 802,3 & 100Base-FX • Ένδειξη οδηγήσ... Read More
2018-01-16 11:45:55
Κίνα μετατροπέας MEDIA Ethernet ινών 100M ενιαίος με την εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εργοστάσιο

μετατροπέας MEDIA Ethernet ινών 100M ενιαίος με την εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

μετατροπέας μέσων ινών ινών 100M ενιαίος ethernet με την εξωτερική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 10/100Base-Tx στο μετατροπέα μέσων ινών 10/100Base-FX μεταφράζει τα σήματα μετάδοσης από ένα στρίβω-ζευγάρι 10... Read More
2018-01-16 11:45:46
Κίνα Hd-1 λιμένας ινών FCC RoHS CE μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών &4 Χ 10/100Base TX εργοστάσιο

Hd-1 λιμένας ινών FCC RoHS CE μετατροπέων MEDIA Ethernet ινών &4 Χ 10/100Base TX

Hd-1 λιμένας ινών μετατροπέας MEDIA Ethernet ινών &4 Χ 10/100Base TX Σχέδιο συστημάτων μετατροπέας Ethernet ινών λιμένων 4x 10/100Mbps TP + 1X 100Mbps. Οι λιμένες TP μπορούν να αυτόματος-ανιχνεύσουν 10/100Mbps, ... Read More
2017-12-18 16:51:55
Κίνα Βιομηχανική οπτική ίνα στο μετατροπέα Gigabit 10 100 1000 Mbps μέσων Ethernet εργοστάσιο

Βιομηχανική οπτική ίνα στο μετατροπέα Gigabit 10 100 1000 Mbps μέσων Ethernet

Βιομηχανικός μετατροπέας 10/100/1000M μέσων οπτικών ινών 4 λιμένες RJ45 2 SFP gigabit για τη κάμερα IP Τεχνική προδιαγραφή Συνδετήρας RJ45 λιμένες: 10/100BaseT (Χ) αυτόματη σύνδεση, πλήρες ντούμπλεξ του /Half ή ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα 2 λιμένας 4 μετατροπέας 20KM μέσων ινών μετατροπέων 1000MHz Optilink μέσων SFP εργοστάσιο

2 λιμένας 4 μετατροπέας 20KM μέσων ινών μετατροπέων 1000MHz Optilink μέσων SFP

2 λιμένας 4 ίνα 1000M μετατροπέας 20KM Ethernet SFP μέσων optilink Τεχνική προδιαγραφή Όνομα προϊόντων ίνα 2 4 10/100/1000M μετατροπέας μέσων λιμένων Ethernet Πρότυπο -76124GS Λιμένες λιμένας χαλκού RJ45 4 10... Read More
2017-12-18 16:49:34
Κίνα DC5V μετατροπέας/οπτική ίνα μέσων Ethernet ινών στο μετατροπέα 100 μέσων Rj45 εργοστάσιο

DC5V μετατροπέας/οπτική ίνα μέσων Ethernet ινών στο μετατροπέα 100 μέσων Rj45

4 λιμένας 2 ίνα 1000M Ethernet SFP οπτική ίνα στο μετατροπέα 20KM MEDIA rj45 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Συνήθως εφαρμοσμένος στις σειρές δικτύων ή τις περιπτώσεις καταρρακτών, με το λιμένα ινών ανερχόμενων ζεύξ... Read More
2017-12-18 16:49:34
Page 1 of 2|< 1 2 >|