Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜετατροπέας ινών SDI

Μετατροπέας 800mV BNC HD SDI/συχνότητα μετατροπέων 50Hz οπτικών ινών CCTV 1080p

Μετατροπέας 800mV BNC HD SDI/συχνότητα μετατροπέων 50Hz οπτικών ινών CCTV 1080p

Κίνα Μετατροπέας 800mV BNC HD SDI/συχνότητα μετατροπέων 50Hz οπτικών ινών CCTV 1080p προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μετατροπέας 800mV BNC HD SDI/συχνότητα μετατροπέων 50Hz οπτικών ινών CCTV 1080p

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/FCC/RpHS/ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου: Hd-1hd-20/hd-SDI

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2 τεμάχια
Τιμή: nagotation
Συσκευασία λεπτομέρειες: Χαρτοκιβώτιο συσκευασίας
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 ζευγάρια το μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: HD/SDI συνδετήρας δεκτών 1080p SDI συσκευών αποστολής σημάτων οπτικών ινών CCTV μετατροπέων Τηλεοπτική μορφή διεπαφών::: BNC
Ποσοστό στοιχείων::: 270Mbit/s - 1.48Gbit/s -3Gbit/s Επίπεδο σημάτων::: 800mV
Οπτική διεπαφή::: FC/ST/LC Ιδιοσυγκρασία αποθήκευσης: -45 ℃~ +85 ℃
MTBF::: άνω των 100000hours Απόσταση μετάδοσης:: Πολλαπλού τρόπου 550m Single-mode 20Km – 80Km
Υψηλό φως:

3g sdi to hdmi converter

,

hd sdi converter

HD/SDI συνδετήρας δεκτών 1080p SDI συσκευών αποστολής σημάτων οπτικών ινών CCTV μετατροπέων
 
Hd-SDI/SDI/ASI σήμα
Εισαγωγή:
Onv-SDI-τ-s η ψηφιακή οπτική τελική μηχανή μπορεί να είναι ένας τρόπος του SDI από PCR υψηλής ακρίβειας μετά από τη διόρθωση για τη διαμόρφωση σε ένα οπτικό σήμα FMTS μέσω της μετάδοσης οπτικής ίνας στο μακρινό.
 
Ο δέκτης onv-SDI-ρ-s μπορεί δια:βιβάζω από τη οπτική ίνα σε ένα σήμα ταινιών μεγάλου FMTS κώδικα, από PCR υψηλής ακρίβειας μετά από τη διόρθωση, σύμφωνα με το ρεύμα interface.ONV-SDI ψηφιακό Guangduan Ji παραγωγής ASI ως ανεξάρτητος ή ράφι. Ένα σύνολο αποτελείται από μια συσκευή αποστολής σημάτων και ένας δέκτης, μπορεί εύκολα να επιτύχει το σήμα ο ένας στον άλλο και τη μετάδοση ηλεκτρονόμων. Ιδίως ψηφιοποιημένη διαχειρίζεται το πρόγραμμα ή τις θαυμάσιες μακρινές περιοχές προγράμματος στον κόσμο. Η οπτική πορεία υποστήριξης μέσω της διανομής του σημείου συνδέσεων τύπων αστεριών για να δείξει την εκπομπή που λαμβάνει, μπορεί επίσης να πραγματοποιήσει τον κλάδο λεωφορείων συνδέσεων τύπων δέντρων multidrop λαμβάνοντας.
 
Ψηφιακή μετάδοση με υψηλό - το αίτημα μετάδοσης ποιοτικής εικόνας, μπορεί να επιτύχει την ποιότητα μετάδοσης ραδιοφωνικής μετάδοσης. Η σε πραγματικό χρόνο μετάδοση, χωρίς καθυστέρηση. Κυρίως χρησιμοποιημένο στο ειδησεογραφικό πρόγραμμα TV μεταξύ της μετάδοσης, το ραδιόφωνο και το τηλεοπτικές στούντιο και η συσκευή αποστολής σημάτων μεταξύ της μετάδοσης, του δορυφορικού επίγειου σταθμού και του κέντρου της ραδιο και τηλεοπτικής μετάδοσης μεταξύ, ζουν ραδιοφωνική μετάδοση.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Όλο το ψηφίο, κανένας-συμπίεση, υψηλή οπτική μετάδοση καθορισμού
Υποστήριξη 1 υψηλή μετάδοση vedio καθορισμού καναλιών DVI
Συμβατά πρότυπα υποστήριξης HDMI 1.3b
Αυτόματος προσδιορίστε και configurate διάφορος τρόπος επίδειξης
Υποστηρίξτε UXGA 1600*1200/WUXGA 1920* το 1200@60Hz, αναλογία ψηφίσματος HDTV 1080p 2048* το 1080@60Hz, το ανώτατο εύρος ζώνης 5.4Gbps
Ανώτατο βάθος χρώματος υποστήριξης 12bi
Ανώτατο ρολόι 225MHz εικονοκυττάρου
Η ενσωματωμένη αυτόματη εξίσωση και η επαν-σταθερή χρονική λειτουργία, πλαίσια καθαρίζουν και σταθερός
Υποστηρίξτε τη μνήμη τρόπου επίδειξης ε-DDC και τη μακρινή διαβασμένη λειτουργία, φορτίο τρόπου επίδειξης εγγύησης σωστό ανά πάσα στιγμή
Οπτική τεχνολογία μετάδοσης Giga, μεγάλης χωρητικότητας, εύκολη να αναβαθμίσει
Οπτική τεχνολογία WDM/CWDM/DWDM
Ενιαίος τρόπος, μετάδοση πολλαπλού τρόπου ινών
Κανένα σύνολο λογισμικού ανάγκης, plug and play υποστήριξης, και καυτό βούλωμα
Ενσωματωμένο κύμα και στατική προστασία, τριών επιπέδων σχέδιο προστασίας αστραπής
Ισχύστε για το ακραίο βιομηχανικό σκληρό περιβάλλον καυτής και χαμηλής θερμοκρασίας κ.λπ.
Η επιφάνεια τοποθετεί την τεχνολογία
Βιομηχανικό σχέδιο, υψηλή αξιοπιστία
Συνήθεια υποστήριξης και cOem για τους χρήστες
 
Τεχνικός κατάλογος παραμέτρου:

Τεχνικός κατάλογος παραμέτρου
Όνομα προϊόντων Πομποδέκτης οπτικών ινών SDI
Περιγραφή Πομποδέκτης οπτικών ινών SDI
Λιμένας Σήμα SDI και ASI. SDI/ASI μόνος-προσαρμοστικό
Απόσταση MAX 200Km
Ίνα Single-mode, πολλαπλού τρόπου
Διεπαφή BNC
Dimenssion 116mmX110.6mmX25.5mm
Περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -40 °C~+85 °C. αποθήκευση θερμοκρασία-45 °C~+95 °C
Comsumption 2.5w (εισαγωγή: DC5V 1000mA)
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC85-260V/50Hz
Μεταπωλήσεις Εξουσιοδότηση ενός έτους, χρονική συντήρηση ζωής.
Κατάλογος συσκευασίας Εγχειρίδιο χρηστών, κάρτα εξουσιοδότησης, οδηγός εγκαταστάσεων.

 
 
Διαταγή των πληροφοριών
 

Πρότυπος αριθμός Περιγραφή Οπτική προδιαγραφή Συνδετήρας ινών
Hd-1hd-20/hd-SDI 1 βίντεο/ήχος Χ hd/sd-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 1.485G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ SFP/SM/WDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC
Hd-2hd-20/hd-SDI 2 βίντεο/ήχος Χ hd/sd-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 1.485G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ SFP/SM/CWDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC
Hd-4hd-20/hd-SDI 4 βίντεο/ήχος Χ hd/sd-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 1.485G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ SFP/SM/CWDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC
Hd-1hd-20/3g-SDI 1 βίντεο/ήχος Χ 3g-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 2.97G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ SFP/SM/WDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC
Hd-2hd-20/3g-SDI 2 βίντεο/ήχος Χ 3g-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 2.97G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ SFP/SM/CWDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC
Hd-4hd-20/3g-SDI 4 βίντεο/ήχος Χ 3g-SDI + 1 επιστροφής RS485 στοιχείο Χ 2.97G ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ SFP/SM/CWDM/20Km Μονοκατευθυντικό LC

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)