Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔιακόπτης Ethernet ινών

Μίνι βιομηχανικός έλεγχος 12v, διακόπτης 8 ροής διακοπτών Ethernet Gigabit Ethernet λιμένας

Μίνι βιομηχανικός έλεγχος 12v, διακόπτης 8 ροής διακοπτών Ethernet Gigabit Ethernet λιμένας

Κίνα Μίνι βιομηχανικός έλεγχος 12v, διακόπτης 8 ροής διακοπτών Ethernet Gigabit Ethernet λιμένας προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μίνι βιομηχανικός έλεγχος 12v, διακόπτης 8 ροής διακοπτών Ethernet Gigabit Ethernet λιμένας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-2228-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Μίνι διακόπτης 8 έλεγχος 12v Ethernet ινών διακοπτών gigabit ethernet ροής λιμένων Λιμένας ανερχόμενων ζεύξεων: 1 λιμένας ινών
Λιμένας σημείου εισόδου: 8 λιμένες σημείου εισόδου Τύπος: Ύφος υπολογιστών γραφείου, Unmanaged
Connector: UTP: 8 λιμένες RJ-45,10/100/1000Mbps Υψηλός λιμένας σημείου εισόδου: 1 λιμένας 120w
Θερμοκρασία λειτουργίας: -10~55ºC Τροφοδοσία: Εξωτερικό Adpater
Υψηλό φως:

ethernet gigabit switch

,

outdoor ethernet switch

Μίνι διακόπτης 8 έλεγχος 12v Ethernet ινών διακοπτών gigabit ethernet ροής λιμένων

 

 

Περιγραφή προϊόντων

 

Αυτός ο διακόπτης Gigabit Ethernet στρώματος πρόσβασης σειράς με τους αυτόματος-αισθαμένος λιμένες 8*10/100/1000M μπορεί να είναι το ίδιο δίκτυο των συσκευών δικτύων 10Mbps, 100Mbps ή 1000Mbps που ενσωματώνονται χωρίς ραφή από κοινού. Μπορέστε αυτόματα να προσαρμοστείτε στον πλήρη ή ημιαμφίδρομο τρόπο, ο οποίος επιτρέπει τα αμφίδρομα ποσοστά μετάδοσης μέχρι 2000Mbps ανά λιμένα.

Λειτουργία αυτοδιδασκαλίας διευθύνσεων της MAC, για να εξασφαλίσει χωρίς λάθη μετάδοση στοιχείων. Ο αποθήκευσης και μεταβίβασης τρόπος μετατροπής, αποτρέπει τα χαλασμένα πακέτα που πλημμυρίζουν στο δίκτυο. Η λειτουργία ελέγχου ροής, μπορεί να αποτρέψει τα στιγμιαία στοιχεία μεγάλων ποσών όσον αφορά τον αντίκτυπο δικτύων, τη λειτουργία αυτόματος-κτυπήματος να υποστηρίξουν αυτόματος-MDI/MDIX. Η μεγάλη περιεκτικότητα, υψηλό εύρος ζώνης, non-blocking πλήρης ταχύτητα καλωδίων σε όλη την εργασία λιμένων, υποστηρίζει τη μακροχρόνια μετάδοση πλαισίων η χρήση του ευφυούς και ασφαλούς δικτύου των καφέδων Διαδικτύου, ξενοδοχεία, ευφυής Κοινότητα, ΜΜΕ, υψηλής ευκρίνειας τηλεοπτική επιτήρηση δικτύων για να παρέχει μια χαμηλού κόστους, υψηλή αξιόπιστη λύση.

Έχει τους δείκτες των οδηγήσεων στο μέτωπο - η επιτροπή, αυτό μπορεί δυναμικά σύνδεση και τρέξιμο συσκευών επίδειξης, παρέχοντας μια απλή μέθοδο ανίχνευσης ελαττωμάτων, μια εύκολες συντήρηση και μια διαχείριση.

 

 

Προδιαγραφές:

 

Πρότυπο προϊόντων Hd-2228-SFP
   
Υποστηριγμένα πρωτόκολλα IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x
   
Λιμένες 8 λιμένας Gigabit RJ45
   
  1000Base-LX: χρησιμοποιώντας το μακρύ λέιζερ μήκους κύματος (1310nm) πέρα από την πολλαπλού τρόπου και ενιαία ίνα τρόπου, πολλαπλού τρόπου ίνα που η μέγιστη απόσταση είναι 550m, ενιαίος τρόπος 1024km.
  1000Base-LX: χρησιμοποιώντας το μακρύ λέιζερ μήκους κύματος (1310nm) πέρα από την πολλαπλού τρόπου και ενιαία ίνα τρόπου, πολλαπλού τρόπου ίνα που η μέγιστη απόσταση είναι 550m, ενιαίος τρόπος 1024km.
   
  1000Base-SX: 62.5um μέγιστη απόσταση μετάδοσης της πολλαπλού τρόπου ίνας 275m, που χρησιμοποιεί την πολλαπλού τρόπου ίνα 50μm η μέγιστη απόσταση μετάδοσης 550 μέτρων.
Μέσα δικτύων 1000Base-SX: 62.5um μέγιστη απόσταση μετάδοσης της πολλαπλού τρόπου ίνας 275m, που χρησιμοποιεί την πολλαπλού τρόπου ίνα 50μm η μέγιστη απόσταση μετάδοσης 550 μέτρων.
   
  10Base-τ: Γάτα.3 ή επάνω από την κατηγορία 3 UTP (υποστηρίξεις μια μέγιστη απόσταση μετάδοσης 200m)
   
  100Base-TX: Cat.5 UTP (Ανώτατη απόσταση 100m υποστήριξης)
   
  1000Base-τ: Γάτα-5E UTP ή Cat.6 UTP (υποστήριξη ανώτατο 100m)
   
Πίνακας διευθύνσεων της MAC 8K
   
Εναποθήκευση 1Mbits
   
Backplane εύρος ζώνης 16Gbit
   
  10Mbps: 14880pps
   
Φιλτράρισμα και αποστολή του ποσοστού 100Mbps: 148800pps
   
  1000Mbps: 1488000pps
   
Διαστάσεις 170X73X26χιλ.
   
Περιβάλλοντα Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 40℃~75℃ Υγρασία αποθήκευσης: 5% σε 90% non-condensing
 
Λειτουργούσα θερμοκρασία: -20℃~55℃ Λειτουργούσα υγρασία: 10% σε 90% non-condensing
 
   
Δύναμη Εισαγωγή: 90-264VAC, 50-60HZ Παραγωγή: 12Β0.5A
   
Κατανάλωση ισχύος Κατανάλωση: Max 5W
   

 

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

◆Switch σήματα Ethernet μεταξύ των λιμένων 10/100/1000M UTP (τ) και των διεπαφών οπτικής ίνας 1000M (X)

◆ Αυτόματη λειτουργία διαπραγμάτευσης, λιμένες 10/100/1000M υποστηρίξεων UTP και σύνολο - διπλή/ημιαμφίδρομη αυτόματος-διαπραγμάτευση

◆SFP η αυλάκωση υποστηρίζει 1000M και το σύνολο - διπλός τρόπος.

◆Supports ρεύστε προστασία θύελλας ελέγχου και ραδιοφωνικής μετάδοσης.

◆Supports VLAN και QoS.

◆Supports ανώτατο πλαίσιο ψηφιολέξεων 10K.

◆ η μικρή δύναμη καταναλώνει (4W), χαμηλή θερμότητα, και καλή αξιοπιστία

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

 

  1. Κανένα όριο ποσότητας.
  2. Το εργοστάσιό μας πιστοποιημένο από ISO9001
  3.  Πιστοποιητικό: CE/FCC/ROHS
  4. Εξουσιοδότηση: Τρία έτη εξουσιοδότησης.

Μίνι διακόπτης 8 έλεγχος 12v Ethernet ινών διακοπτών gigabit ethernet ροής λιμένων

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)