Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G πομποδέκτης SFP

Οπτικός 10G SFP συνδετήρας πομποδεκτών LC DWDM με Temp 0-70 βαθμών

Οπτικός 10G SFP συνδετήρας πομποδεκτών LC DWDM με Temp 0-70 βαθμών

Κίνα Οπτικός 10G SFP συνδετήρας πομποδεκτών LC DWDM με Temp 0-70 βαθμών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτικός 10G SFP συνδετήρας πομποδεκτών LC DWDM με Temp 0-70 βαθμών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-sfp+/10g-bidi-80A/B

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: 10G BIDI SFP+ TX1330nm/RX1270 20km οπτικό WDM SFP πομποδεκτών 10G μήκος κύματος: 1330nm/1270nm
ταχύτητα δεδομένων: 10G/ps πηγή: EML+APD
Απόσταση: 80 km Συμβατά πρότυπα: RoHS-6, X2 MSA, IEEE802.3ae
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0-70℃ Υποδοχή σύνδεσης Fiber: LC
Υψηλό φως:

10g sfp rj45 transceiver

,

10g copper sfp rj45 module

οπτικός πομποδέκτης 10G 1537.4nm 80KM συνδετήρας 0-70Degree 10G SFP+ DWDM LC συμβατός με το HP

 

Περιγραφή:

 

Η καταγγελία ενοτήτων AscentOptics 10GBASE SFP+ BIDI με IEEE 802.3ae 10gbase-LR, ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα «SFP+» τύπου 8,5 και 10 Gigabit μικρή, συσκευή αποστολής σημάτων 1270/1330nm DFB, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ, μονοκατευθυντικός συνδετήρας LC, 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακός διαγνωστικός, υποχωρητικός με τα ψηφιακά διαγνωστικά πρότυπα SFF8472, ROHS υποχωρητικό


 
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Οπτική διεπαφή υποχωρητική IEEE 802.3ae στο 10gbase-SR
  • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431
  • Καυτός Pluggable
  • συσκευή αποστολής σημάτων 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
  • Μέγιστο μήκος συνδέσεων των ΚΚ 300m το 2000 MHz/km
  • Πολύ χαμηλό jitter
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C
  • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση
  • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
  • Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
  • Η οικονομικώς αποδοτική λύση SFP+, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης 

Παράμετρος

 

Εμπορικό σήμα HD
P/N Hd-sfp+/10g-bidi-80A/B
Τύπος XFP
Μήκος κύματος 1270-1610nm
Απόσταση 80KM
Ποσοστό στοιχείων 10Gb/s
Συνδετήρας LC
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 1.5W
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C σε 70°C
DDM/DOM ΝΑΙ
Εξουσιοδότηση 1 έτος
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Συμβατό σύστημα με Cisco/Huawei/HP/ZTE/H3C/ιουνίπερος κ.λπ.

 

 
Εφαρμογή

  • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
  • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
  • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

 

Συμβατότητα

 

Όλο το εμπορικό σήμα συμβατό όπως: Cisco, Nortel, άκρο, χυτήριο, Alcatel, που συνδέεται, HP, 3COM, ιουνίπερος, Enterasys….

Μπορούμε να υποστηρίξουμε σχεδόν όλο το συμβατό SFP πομποδέκτη εμπορικών σημάτων για το δίκτυο και telcom

 


Πληροφορίες διαταγής

Hd-sfp+/10g-bidi-10A 10G 1270nm/1330nm 10KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-10B 10G 1330nm/1270nm 10KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-15A 10G 1270nm/1330nm 15KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-15B 10G 1330nm/1270nm 15KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-20A 10G 1270nm/1330nm 20KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-20B 10G 1330nm/1270nm 20KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-40A 10G 1270nm/1330nm 40KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-40B 10G 1330nm/1270nm 40KM SM LC 3.3V DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-60A 10G 1270nm/1330nm 60KM SM LC 3.3V DFB+APD
Hd-sfp+/10g-bidi-60B 10G 1330nm/1270nm 60KM SM LC 3.3V DFB+APD
Hd-sfp+/10g-bidi-80A 10G 1490nm/1570nm 80KM SM LC 3.3V EML DFB+PIN
Hd-sfp+/10g-bidi-80B 10G 1570nm/1490nm 80KM SM LC 3.3V EML DFB+PIN

 
 

FAQ
 

Q: Είστε ένα εργοστάσιο ή εμπορική επιχείρηση;
Είμαστε ένα εργοστάσιο
 
Q: Ποιος είναι ο πολυτιμότερος και τα σημαντικά μέρη για τον οπτικό μετατροπέα ινών;
Chipset, πομποδέκτης ινών και προσαρμοστής δύναμης
Q: Πώς η ho-σύνδεση κάνει τον ποιοτικό έλεγχο του πομποδέκτη μέσων converter/SFP/του τηλεοπτικού μετατροπέα;
Κάθε προϊόν πρέπει να εξεταστεί όπως επάνω από τη διαδικασία πρίν αφήνει το εργοστάσιο.
Q: Πόσο περίπου η τιμή προϊόντων Handar;
Το Handar δεν μπορεί να σιγουρευτεί η τιμή ότι μας είναι η χαμηλότερη στην αγορά, αλλά μπορούμε να σιγουρευτούμε η τιμή μας είναι η ανταγωνιστικότερη βασισμένη στην ίδια ποιότητα.
Q: Τι είναι MOQ για το cOem;
Δεν υπάρχει κανένα όριο ποσότητας.
Q: Πόσο καιρό μπορείτε να προετοιμάσετε τα δείγματα;
Τα δείγματα μπορούν να προετοιμαστούν μέσα σε 3 ημέρες μετά από να λάβουν την πληρωμή.
Q: Ποια είναι η μέθοδος όρου και πληρωμής εμπορικών συναλλαγών;
Ο όρος εμπορικών συναλλαγών που προτιμάμε είναι EXW, εάν απαιτείτε το διαφορετικό όρο, επαφή για να το συζητήσετε. Και η μέθοδος πληρωμής προτιμάμε ότι είναι T/T, αλλά μπορούμε ακόμα να δεχτούμε την πληρωμή Δυτική Ένωση.
Q: Ποια είναι η εγγύηση για το προϊόν;
Παρέχουμε 36 μήνες εγγύησης της επισκευής.
Q: Στέλνετε διεθνώς;

Ναι. Μπορούμε να στείλουμε οπουδήποτε εσείς θα θέλαμε. μπορούμε να το στείλουμε μέσω της αποστολέα παράδοσής μας ή στον αριθμό απολογισμού ναυτιλίας σας, για να εξασφαλίσετε παίρνετε τα καλύτερα ποσοστά, το οποίο επιτρέπει σε σας για να χειριστεί τους φόρους εξαγωγής/εισαγωγών.

Q: Τοποθέτησα μια διαταγή, τα οποία εγώ καλούν για να πάρουν τις πληροφορίες καταδίωξης;

Το προσωπικό πωλήσεών μας ότι τοποθετήσατε τη διαταγή σας με, θα παράσχει σε σας την καταδίωξη των πληροφοριών με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

Q: Γιατί επιλέξτε Handar;

1) Προτρέψτε την παράδοση και τις αξιοπρόσεκτες υπηρεσίες.

2) Ανταγωνιστικές τιμές πώλησης

3) Πλούσια εμπειρία της συνεργασίας OEM&ODM.

4)100% τα νέα υλικά για την παραγωγή και την αξιόπιστη ποιότητα 100% εάν έχετε κάποια ερώτηση για τα προϊόντα μας, μπορούν να μας έρθουν σε επαφή με με ali trademanager ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. Θα επιστρέψουμε σε σας μέσα σε 24 ώρες.

 

 

οπτικός πομποδέκτης 10G 1537.4nm 80KM συνδετήρας 0-70Degree 10G SFP+ DWDM LC συμβατός με το HP

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)