Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικός πομποδέκτης QSFP

Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους

Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους

Κίνα Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Πλήρης - διπλός οπτικός πομποδέκτης 100 QSFP ποσοστό στοιχείων Gb/S με την εξουσιοδότηση 1 έτους

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-QSFP28+/100G+LR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: οπτική ενότητα πομποδεκτών πομποδεκτών qsfp 28-100g-sr4 mutimode QSFP 100G QSFP28 μήκος κύματος: 1310/1270/1290/1330nm
Όνομα Προϊόντος: qsfp28-100g-sr4 Φύση: Manufacturer/OEM/ODM
Συσκευή αποστολής σημάτων:: 4CH δροσισμένο λέιζερ EML Συμβατά πρότυπα: RoHS-6, X2 MSA, IEEE802.3ae
Θερμοκρασία λειτουργίας: 0-70℃ Τύπος διαθέσιμος: QSFP28
Υψηλό φως:

qsfp transceiver module

,

fiber optic transceiver module

Καλώδιο mpo-MPO, οπτικός πομποδέκτης QSFP+ 100G QSFP + (MPO/MTP) στη ΣΥΝΈΛΕΥΣΗ 4X10G SFP+ (20XLC)

 

Επισκόπηση

 

Η πλήρης-διπλή οπτική ενότητα QSFP28 προσφέρει σε 4 τα ανεξάρτητα διαβιβάζοντας και λαμβάνοντα κανάλια, κάθε ένα ικανό της λειτουργίας 28.05Gb/s για ένα συνολικό ποσοστό στοιχείων του 112.2Gb/s σε 100 μέτρα της πολλαπλού τρόπου ίνας OM4. Είναι υποχωρητικό με IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4.

Ένα καλώδιο κορδελλών οπτικής ίνας με έναν συνδετήρα MTP/MPO μπορεί να συνδεθεί με το δοχείο ενότητας QSFP28. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω μιας διεπαφής I2C, όπως διευκρινίζονται από το QSFP+ Μ

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Καυτός pluggable τύπος QSFP28 MSA
  • Υποχωρητικός IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4
  • Προσιτότητα μέχρι 10km για G.652 SMF
  • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70oC
  • Συσκευή αποστολής σημάτων: δροσισμένο WDM EML του τοπικού LAN 4x25Gb/s
  • TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)
  • Δέκτης: 4x25Gb/s ΚΑΡΦΙΤΣΑ ROSA
  • 4x28G ηλεκτρική τμηματική διεπαφή (cei-28g-VSR)
  • Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 4.0W
  • Διπλό δοχείο LC
  • RoHS-6 υποχωρητικός
  • QSFP 40G 1310nm 40KM οπτικός πομποδέκτης
  • Υψηλός - ποιότητα με το CE, τη FCC, και τα πιστοποιητικά RoHS
  • Όρος: Ολοκαίνουργιος
  • Κατασκευαστής: TOPSTARC
  • Εμπορικά σήματα Compatibel: Μπροκάρ, Adtran, Marconi, Cisco, H3C, Avaya, κ.λπ.

 

Παράμετρος

 

Εμπορικό σήμα HD
P/N Hd-qsfp28/100g-LR4
Τύπος QSFP28
Μήκος κύματος 1296-1310nm LWDM EML
Απόσταση 10 χλμ
Ποσοστό στοιχείων 100 Gb/s
Συνδετήρας LC
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3.3V
Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 4W
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C σε 70°C
DDM/DOM ΝΑΙ
Εξουσιοδότηση 1 έτος
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Συμβατό σύστημα με Cisco/Huawei/HP/ZTE/H3C/ιουνίπερος κ.λπ.

 

 

Εφαρμογή

  • Υποδομή κέντρων δεδομένων
  • Παράλληλη οπτική
  • Δίκτυα το (SAN) χώρου αποθήκευσης
  • 100GBASE-SR4 στις συνδέσεις 10x10GBASE-SR

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Hd-qsfp28/100g-SR4 100G 850nm 100M ΚΚ MPO 3.3V SR4 900 25G Χ 4
Hd-qsfp28/100g-lr4-1 100G 1310/1270/1290/1330nm 2KM SM LC 3.3V LR4 3100 25G Χ 4
Hd-qsfp28/100g-LR4 100G 1310/1270/1290/1330nm 10KM SM LC 3.3V LR4 3200 25G Χ 4

 

 

Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

 

ΟΠΤΙΚΉ 2009 HANDAR που καθιερώνεται το Νοέμβριο του 2009, με την επαγγελματική Ε&Α και την ομάδα πωλήσεων που λειτουργούσαν στον οπτικό τομέα τηλεπικοινωνιών ινών από το 2004.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2010 HANDAR άρχισε να παράγει τη μεγάλη έκταση του πολυσύνθετου βίντεο/του ήχου/των στοιχείων/Ethernet/του τηλεφώνου/του συναγερμού στους μετατροπείς ινών και έγινε σε ένας από τους κύριους κατασκευαστές σε αυτόν τον τομέα

 

2011 HANDAP OTPCIS ίδρυσε την ομάδα μηχανικών μας για να αναπτύξει τους πομποδέκτες SFP, και να αρχίσει να παράγει 155M και τους πομποδέκτες 1.25G SFP τον Αύγουστο του 2011

 

2012 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR άρχισε το πρόγραμμα για 10G SFP+

 

2013 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR ίδρυσε την ομάδα μηχανικών μας για να αναπτύξει το βιομηχανικό διακόπτη Ethernet επιπέδων και το διακόπτη σημείου εισόδου. και δηλωμένος στα προϊόντα στα τέλη του 2013.

 

2014 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR άρχισε το πρόγραμμα για 40G QSFP/CFP/CFP2

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2015 HANDAR βελτίωσε τα προϊόντα μας για τον αναλογικό πολυδιαυλωτή βίντεο/ήχου/στοιχείων στην υψηλής ευκρίνειας σειρά, περιλαμβάνει αναλογικό υψηλής ευκρίνειας TVI/CVI/AHD και ψηφιακό υψηλής ευκρίνειας SDI/HDMI. Γίναμε στον κύριο κατασκευαστή τέτοιων προϊόντων σε Shenzhen Κίνα.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2016 HANDAR κινήθηκε προς το νέο γραφείο με το καλύτερο εργαστήριο που επιτρέπουν σε μας για να προσφέρουν τα καλύτερες προϊόντα και τις υπηρεσίες στους συνεργάτες μας.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2017 HANDAR θα συνεχίσει στον οπτικό τομέα τηλεπικοινωνιών ινών και θα προσφέρει σε όλες την υψηλότερη ποιότητα συνεργατών και τις καλύτερες υπηρεσίες μας.

 

 

Καλώδιο mpo-MPO, οπτικός πομποδέκτης QSFP+ 100G QSFP + (MPO/MTP) στη ΣΥΝΈΛΕΥΣΗ 4X10G SFP+ (20XLC)

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)