Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταπομποδέκτης ινών SFP

10G SFP ενότητας λογότυπο πομποδεκτών 1550nm 60km τρόπου που προσαρμόζεται ενιαίο

10G SFP ενότητας λογότυπο πομποδεκτών 1550nm 60km τρόπου που προσαρμόζεται ενιαίο

Κίνα 10G SFP ενότητας λογότυπο πομποδεκτών 1550nm 60km τρόπου που προσαρμόζεται ενιαίο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  10G SFP ενότητας λογότυπο πομποδεκτών 1550nm 60km τρόπου που προσαρμόζεται ενιαίο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-sfp+/10g-zr-2

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Ενιαίος ZR ενότητας SFP+ τρόπου 10G SFP optcial πομποδέκτης 1550nm 60km Ποσοστό: 10G
Απόσταση μετάδοσης:: 60km Μήκος κύματος:: 1550nm
Λογότυπο: μπορεί να προσαρμοστεί Τύπος ινών:: SM
Διακόπτες που υποστηρίζονται:: Cisco, HP, Huawei, 3COM, Alcatel κ.λπ.
Υψηλό φως:

fiber optic transceiver

,

bidi sfp transceiver

Ενιαίος ZR ενότητας SFP+ τρόπου 10G SFP optcial πομποδέκτης 1550nm 60km

 

Προδιαγραφή της συσκευής αποστολής σημάτων

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα Σημείωση
Μέση δύναμη παραγωγής ΙΚΤΑΛΟΥΡΟΣ 0   5 dBm Σημείωση (1)
Αναλογία εξάλειψης ER 9     DB  
Κεντρικό μήκος κύματος λC 1530 1550 1570 NM Λέιζερ DFB
Δευτερεύουσα αναλογία καταστολής τρόπου SMSR 30     DB  
Εύρος ζώνης φάσματος (- 20dB) σ     1 NM  
Συσκευή αποστολής σημάτων ΑΠΟ τη δύναμη παραγωγής POff     -45 dBm  
Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισαγωγής γραμμών RIN 90 100 110 Ωμ  
Μάσκα ματιών παραγωγής Υποχωρητικός με IEEE802.3 ζ (κατηγορία 1 ασφάλεια λέιζερ)   Σημείωση (2)

 

Σημείωση (1): Μέτρο σε 2^7-1 σχέδιο NRZ PRBS

Σημείωση (2): Καθορισμός μασκών ματιών συσκευών αποστολής σημάτων

 

V. προδιαγραφή του δέκτη

Παράμετρος Σύμβολο Ελάχιστος. Τύπος. Max. Μονάδα Σημείωση
Οπτικό μήκος κύματος εισαγωγής λIN 1270   1610 NM Καρφίτσα-TIA
Ευαισθησία δεκτών ΚΑΡΦΙΤΣΑ     -26 dBm Σημείωση (1)
Δύναμη κορεσμού εισαγωγής (υπερφόρτωση) PSAT -3     dBm  
Το Los του σήματος βεβαιώνει PA     -26 dBm  
Το Los του σήματος de-βεβαιώνει PD -38     dBm Σημείωση (2)
Υστέρηση Los PA-pd 0,5 2 6 DB  

 

Σημείωση (1): Μετρημένος με την πηγή φωτός 1550nm, ER=9dB ΤΖΙΤΖΙΦΑ =<10>

Σημείωση (2): Όταν το Los de-που βεβαιώνεται, η παραγωγή RX data+/- είναι υψηλού επιπέδου (σταθερός)

 

FAQ

Γιατί μας επιλέγετε;

Αρχικά, “υψηλός - η ποιότητα είναι ο πολιτισμός μας». Τα όλα προϊόντα μας ειδικά και προσεκτικά θα εξεταστούν πριν από την παράδοση για να σας σιγουρευτούν το καλύτερο προϊόν μας. Το προϊόν μας θα σας δώσει μια άκρη πέρα από τους ανταγωνιστές σας.

 

Αφετέρου, «με μας, η διαδικασία αγοράς σας θα είναι τόσο εύκολη όσο ένα κομμάτι του κέικ Είμαστε πολύ επαγγελματική εξαγωγική επιχείρηση. Το προσωπικό μας εξοικειώνεται πολύ με όλα τα είδη υπερπόντιου όρων και εμπορικών συναλλαγών εκτελωνισμού καθώς επίσης και εγγράφων σχετικών.

 

Τρίτον, «με μας, τα χρήματά σας είναι ασφαλή.» Η επιχείρησή μας σας προσφέρει το α ποικίλλει της διαδικασίας της καταβολής, όπως L/C, T/T, τη ΔΥΤΙΚΉ ένωση, τη ΜΕΤΑΒΊΒΑΣΗ, και PAYPAL. Θα μπορούσατε να επιλέξετε αγαπημένο έναν σας.

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)