Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταgigabit μετατροπέας μέσων ενημέρωσης

ενιαίος τρόπος 2060km μετατροπέων μέσων Gigabit ινών 1000base Fx Rj45 ενιαίος απόσταση

ενιαίος τρόπος 2060km μετατροπέων μέσων Gigabit ινών 1000base Fx Rj45 ενιαίος απόσταση

Κίνα ενιαίος τρόπος 2060km μετατροπέων μέσων Gigabit ινών 1000base Fx Rj45 ενιαίος απόσταση προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ενιαίος τρόπος 2060km μετατροπέων μέσων Gigabit ινών 1000base Fx Rj45 ενιαίος απόσταση

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-220s-20

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Ενιαίος μετατροπέας 10/100M MEDIA ινών τρόπου ενιαίος διεπαφή ινών: Ενιαία ίνα
Διαστάσεις: 95mm X 71mm X 26mm Connector: UTP: RJ-45,10/100/1000Mbps
Απαιτήσεις τροφοδοσίας: Εισαγωγή: 5VDC 1A Υγρασία: 5% ~ 90%
Θερμοκρασία περιβάλλοντος: 0 ~ +50℃ Ικανότητα μετατροπής: 12g
Υψηλό φως:

gigabit sfp media converter

,

tp link gigabit media converter

ενιαίος τρόπος μετατροπέων MEDIA Gigabit ινών 1000base-fx rj45 ενιαίος με την απόσταση μετάδοσης 20 - 60 χλμ

 

Προδιαγραφές:

 
Διεπαφή
1 λιμένας Χ Ethernet (RJ45) 10/100/1000Base-Tx
1 οπτικός λιμένας Χ (SFP) 1000Base-Fx
Οπτικός λιμένας
Διαθέσιμος για τον πολυ τρόπο ενιαίος τρόπος 1310nm και 1550nm, και 850nm
Συνδετήρες: SFP
Απόσταση μεταφοράς: μέχρι 120km
Πυρήνας ινών: 9/125um στην ενιαία ίνα τρόπου, 50/125um και 62.5/125um στην πολλαπλού τρόπου ίνα
Λιμένας Ethernet
Πρότυπα: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3x
Διαθέσιμη ταχύτητα: δύναμη 10Mbps, δύναμη 100Mbps, δύναμη 1000Mbps και σύνολο αυτόματος-ιδιωτικών αστυνομικών 10/100/1000Mbps - διπλή και ημιαμφίδρομη αυτόματος-διαπραγμάτευση
Συνδετήρες: Rj-45 συνδετήρας Mdi/mdi-Χ αυτόματος-αντίληψη σύνδεσης
Δείκτες οδηγήσεων
Δύναμη, FDX, θέση, ταχύτητα, σύνδεση FX/νόμος, σύνδεση TX/νόμος
Απαίτηση δύναμης
Εισαγωγή: 5VDC 1A
Φυσικά χαρακτηριστικά
Στέγαση: Περίφραξη μετάλλων
Διαστάσεις: 94 X 70 X 26mm (Δ Χ W Χ Χ)
Βάρος: 0.28kg
Περιβαλλοντικά όρια
Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0°C σε 50°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20°C σε 70°C
Λειτουργούσα υγρασία: 10% σε 90% RH
Υγρασία αποθήκευσης: 5% σε 90% RH
Εγκρίσεις αντιπροσωπείας
Μέρος 15 της FCC της κατηγορίας Α & CE εγκεκριμένα
Εξουσιοδότηση
3 έτη

 

 

Κατάλογος συσκευασίας

 

Παρακαλώ ελέγξτε τα ακόλουθα στοιχεία στη συσκευασία πρίν εγκαθιστά τον πομποδέκτη.

  1. Οπτικός πομποδέκτης 1set Ethernet Gigabit
  2. AC/DC προσαρμοστής (για την εξωτερική μονάδα ισχύος) 1pc
  3. Ηλεκτροφόρο καλώδιο (για την εσωτερική μονάδα ισχύος) 1pc
  4. Εγχειρίδιο χρηστών 1 αντίγραφο

 

Τεχνικές προδιαγραφές ινών

 

  1000Base-LX-30 1000Base-HX
Τύπος συνδετήρων LC LC
Τύπος ινών Single-mode Single-mode
Μήκος κύματος 1310nm 1550nm
Ανώτατη απόσταση 30Km 70Km
Ελάχιστο TX PWR -8.0dBm -5.0dBm
Ανώτατο TX PWR 0dBm 0dBm
Ευαισθησία < -25dBm=""> < -25dBm="">
Προϋπολογισμός συνδέσεων 17.0dBm

20.0dBm

 

 

Διαταγή των πληροφοριών

 

Πρότυπος αριθμός Τρόπος πρόσβασης Διεπαφή ινών Τρόπος ινών Μήκη κύματος

Μέγιστος

Μετάδοση

Απόσταση

Hd-220s-20 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Διπλή ίνα Single-mode 1310nm 20Km
Hd-220s-40 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Διπλή ίνα Single-mode 1310nm 40Km
Hd-210s-20A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Ενιαία ίνα Single-mode 1310/1550 NM 20Km
Hd-210s-40A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Ενιαία ίνα Single-mode 1310/1550 NM 40Km
Hd-210s-60A/B 10/100/1000Mbps SC/ST/FC Ενιαία ίνα Single-mode 1310/1550 NM 60Km

 


Σχεδιάγραμμα επιχείρησης

 

ΟΠΤΙΚΉ 2009 HANDAR που καθιερώνεται το Νοέμβριο του 2009, με την επαγγελματική Ε&Α και την ομάδα πωλήσεων που λειτουργούσαν στον οπτικό τομέα τηλεπικοινωνιών ινών από το 2004.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2010 HANDAR άρχισε να παράγει τη μεγάλη έκταση του πολυσύνθετου βίντεο/του ήχου/των στοιχείων/Ethernet/του τηλεφώνου/του συναγερμού στους μετατροπείς ινών και έγινε σε ένας από τους κύριους κατασκευαστές σε αυτόν τον τομέα

 

2011 HANDAP OTPCIS ίδρυσε την ομάδα μηχανικών μας για να αναπτύξει τους πομποδέκτες SFP, και να αρχίσει να παράγει 155M και τους πομποδέκτες 1.25G SFP τον Αύγουστο του 2011

 

2012 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR άρχισε το πρόγραμμα για 10G SFP+

 

2013 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR ίδρυσε την ομάδα μηχανικών μας για να αναπτύξει το βιομηχανικό διακόπτη Ethernet επιπέδων και το διακόπτη σημείου εισόδου. και δηλωμένος στα προϊόντα στα τέλη του 2013.

 

2014 η ΟΠΤΙΚΉ HANDAR άρχισε το πρόγραμμα για 40G QSFP/CFP/CFP2

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2015 HANDAR βελτίωσε τα προϊόντα μας για τον αναλογικό πολυδιαυλωτή βίντεο/ήχου/στοιχείων στην υψηλής ευκρίνειας σειρά, περιλαμβάνει αναλογικό υψηλής ευκρίνειας TVI/CVI/AHD και ψηφιακό υψηλής ευκρίνειας SDI/HDMI. Γίναμε στον κύριο κατασκευαστή τέτοιων προϊόντων σε Shenzhen Κίνα.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2016 HANDAR κινήθηκε προς το νέο γραφείο με το καλύτερο εργαστήριο που επιτρέπουν σε μας για να προσφέρουν τα καλύτερες προϊόντα και τις υπηρεσίες στους συνεργάτες μας.

 

Η ΟΠΤΙΚΉ 2017 HANDAR θα συνεχίσει στον οπτικό τομέα τηλεπικοινωνιών ινών και θα προσφέρει σε όλες την υψηλότερη ποιότητα συνεργατών και τις καλύτερες υπηρεσίες μας.

 

FAQ

Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για αυτό το προϊόν;

Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.

Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;

Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-5 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από

Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για τη διαταγή δειγμάτων;

Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο

Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;

Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.

Q5. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;

Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.

Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.

Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.

Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

 

 

ενιαίος τρόπος μετατροπέων MEDIA Gigabit ινών 1000base-fx rj45 ενιαίος με την απόσταση μετάδοσης 20 - 60 χλμ

 

 

ενιαίος τρόπος 2060km μετατροπέων μέσων Gigabit ινών 1000base Fx Rj45 ενιαίος απόσταση

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)