Οπτική Co. τεχνολογίας Handar Shenzhen, ΕΠΕ

 

Οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή η αποτυχία, επιλέγει το μέλλον της επιτυχίας

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταβιομηχανικός διακόπτης σημείου εισόδου

Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών

Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών

Κίνα Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών προμηθευτής
Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών προμηθευτής Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HD
Πιστοποίηση: CE/RoHs/FCC
Αριθμό μοντέλου: Hd-1f4e/pse-AF-γ-SFP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pc
Τιμή: negotiation
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευάζονται σε χάρτινα κουτιά
Χρόνος παράδοσης: 3-7working ημέρες μετά από τη λαμβανόμενη κατάθεση
Όροι πληρωμής: T/T ή Δυτική Ένωση
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τμχ ανά μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Βιομηχανικός διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ & 1 Χ 1000Base-Fx Γερμανία SFP σημείου εισόδου Διασύνδεση: 4 λιμένες Χ 10/100/1000Base-τ RJ45 1 λιμένας Χ 1000Base-φ Γερμανία SFP
σημείο εισόδου: IEEE 802.3af 15.4W ανά λιμένα Εύρος ζώνης ανταλλαγής συστημάτων: 10Gbps
MAC: 8K Μνήμης: 1M
Χρόνος καθυστέρησης ανταλλαγής: <4> ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: -40~85℃
Κέλυφος: IP40 προστατεύει το βαθμό, ράγα DIN Διαστάσεις: 143 X 104 X 48mm
Πιστοποίηση: CE/RoHS/FCC
Υψηλό φως:

din rail poe switch

,

poe media converter



Βιομηχανικός διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ & 1 Χ 1000Base-Fx Γερμανία SFP σημείου εισόδου Ethernet

 

Περιγραφή
 

  1. Η συσκευή hd-1f4e/pse-AF-γ είναι ένα είδος βιομηχανικού διακόπτη σημείου εισόδου,
  2. υποστηρίζει τέσσερις λιμένες 10Base-T/100Base-T/1000Base-TX και ένα 1000Base-FX
  3. Λιμένας ινών. Αυτοί οι μετατροπείς είναι ταξινομημένοι ως εξοπλισμός πηγής ισχύος
  4. (PSE), και όταν χρησιμοποιείται κατά αυτόν τον τρόπο παρέχετε 15,4 Watt
  5. IEEE802.3af υποχωρητικός τροφοδότησε τις συσκευές το (PDs), εξαλείφοντας την ανάγκη
  6. για την πρόσθετη καλωδίωση. Υποστηρίζει τη λειτουργία LFP, είναι εύκολο να ελεγχθεί
  7. η θέση σύνδεσης δικτύων, αυτό υποστηρίζει επίσης το CE, πρότυπα της FCC,
  8. υιοθετήστε το σχέδιο βιομηχανικά τυποποιημένων, προστασία IP40, τραχύς υψηλής αντοχής
  9. περίπτωση μετάλλων, εισαγωγή παροχής ηλεκτρικού ρεύματος (48VDC), -40 στη θερμοκρασία εργασίας 85°C.
  10. Οι μετατροπείς υποστηρίζουν IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE802.3z/IEEE802.3x
  11. με 10/100/1000M, πλήρης/ημιαμφίδρομος, και το mdi/mdi-Χ αυτόματος-που αισθάνεται,
  12. παροχή μιας πλήρους λύσης για το βιομηχανικό δίκτυο Ethernet σας.


 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
 

• Υποστήριξη τέσσερα λιμένες 10/100/1000Base-TX και ένας λιμένας ινών 1000Base-FX

• Υποστήριξη IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af

• Συμβατό σύστημα με IEEE802.3af (15.4W)

• Υποστήριξη 10/100/1000M λιμένων Ethernet μόνος-προσαρμογή και λειτουργία σημείου εισόδου

• Υποστήριξη LFP (το ελάττωμα συνδέσεων διασχίζει)

• Τεράστια αύξηση υποστήριξης στον τρόπο πακέτων

• DC10V-48V εισαγωγή δύναμης, ενισχυτική περιττή διπλή εισαγωγή δύναμης.

• IP40 προστατεύει το βαθμό, υψηλής αντοχής κοχύλι σιδήρου, εγκατάσταση ραγών DIN

• Βιομηχανικός βαθμός 4 σχέδιο


 

Προδιαγραφές:

Πρότυπα Ethernet IEEE802.3 10Base-τ Ethernet
IEEE802.3u 100Base-TX/FX γρήγορο Ethernet
IEEE802.3z 1000Base-TX/FX Gigabit Ethernet
IEEE802.3x έλεγχος ροής
IEEE802.3af

 

Διεπαφή

 

4 λιμένες Χ 10/100/1000Base-τ RJ45: Για τη σύνδεση των στριμμένων ζευγαριών STP/UTP κατηγορία-5
1???????? SFP λιμένας Χ 1000Base-Fx: Για τη σύνδεση των πομποδεκτών 155M SFP & του καλωδίου ινών
Σημείο εισόδου IEEE802.3af/15.4W ανά λιμένα
Ιδιότητες ανταλλαγής Μπροστινή ταχύτητα: 7.44Mpps
Διαβιβάστε τον τρόπο: αποθήκευσης και μεταβίβασης
Εύρος ζώνης ανταλλαγής συστημάτων: 10Gbps
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 8K
Μνήμη: 1M
Χρόνος καθυστέρησης ανταλλαγής: < 4="">
Τεράστια πλαίσια: 9K ψηφιολέξεις
Απόσταση μετάδοσης Στριμμένο καλώδιο: 100M (τυποποιημένο καλώδιο CAT5/CAT5e)
Πολλαπλού τρόπου ίνα: 850nm/550m (OM1 OM2)
Single-mode ίνα: Μέχρι 120Km εξαρτάται από τους πομποδέκτες SFP χρησιμοποιούμενους
Δείκτης οδηγήσεων Δείκτης διεπαφών: Σύνδεση/νόμος λιμένων Tx (1~4)
Δείκτης παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: PWR
Δείκτης διεπαφών: Σύνδεση/νόμος λιμένων Fx
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Τάση εισαγωγής: Συνεχές ρεύμα 10V~DC 58V
Τύπος εισαγωγής: Τελικός φραγμός
Κατανάλωση πλήρης-φορτίων (ΚΑΝΕΝΑ PD): <4w>
Κατανάλωση πλήρης-φορτίων (ΠΛΗΡΕΣ PD): <100w>
Μηχανική δομή Shell: IP40 προστατεύει το βαθμό, κοχύλι αργιλίου
Εγκατάσταση: DIN-ράγα
Βάρος ναυτιλίας: 0,85 kg/pcs
Μέγεθος (L×W×H): 143mm×104mm×48mm
Περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: -40~85℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40~85℃
Σχετική υγρασία: 5%~ 95% (καμία συμπύκνωση)
Βιομηχανικά τυποποιημένος EMI:
Το μέρος 15, EN55022/CISPR22 της FCC CFR47, ταξινομεί το Α
EMS:
IEC61000-4-2 (ESD): ±8kV (επαφή), ±15kV (αέρας)
IEC61000-4-3 (RS): 10V/m (80MHz-2GHz)
IEC61000-4 (EFT): Λιμένας δύναμης: ±4kV/λιμένας στοιχείων: ±2kV
Iec61000-4-5 (κύμα): Λιμένας δύναμης: ±2kV/DM, λιμένας ±4kV/CM/στοιχείων: ±2kV
IEC61000-4-6 (ΚΑΊΣΙΟ): 3V (10kHz-150kHz) 10V (150kHz-80MHz)
Iec61000-4-16 (κοινή διεξαγωγή τρόπου): 30V (CONT.), 300V (1s)
Μηχανήματα:
Iec60068-2-6 (δόνηση)
Iec60068-2-27 (κλονισμός)
Iec60068-2-32 (ελεύθερη πτώση)



Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Το εργοστάσιό μας πιστοποιημένο από ISO9001: 2015.

  • Πιστοποιήσεις: CE/FCC/ROHS.
  • Εξουσιοδότηση: Τρία έτη χρονική υποστήριξη εξουσιοδότησης & ζωής
  • COem/ODM διαθέσιμοι.

 

Βιομηχανικός διακόπτης 101001000M σημείου εισόδου Ethernet

 

Φορητός διακόπτης σημείου εισόδου τεσσάρων λιμένων, διακόπτης 4 Χ 10/100/1000Base-τ Ethernet οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Handar Optical Technology Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)